Adresy ekspertów kredytowych Notus we Wrocławiu:

Ekspert kredytowy Wrocław - Notus Finanse

Notus Finanse Wrocław – oddział nr 1

ul. Podwale 83 (ekspert kredytowy)
50-414 Wrocław (Krzyki)

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Notus Finanse we Wrocławiu – oddział nr 2

ul. Romualda Traugutta 45 (kredyty hipoteczne)
50-416 Wrocław (Krzyki)

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Notus Finanse Wrocław – czym się zajmuje?

Notus Finanse oddział we Wrocławiu zajmuje się pośrednictwem kredytowym. Według ostatniego raportu Związku Pośredników (2021) firma uplasowała się na drugim miejscu pod względem wartości wypłaconych kredytów (1. miejsce – Expander Advisors, 3. Miejsce – Open Finance).

W ofercie Notus Finanse Wrocław można znaleźć przede wszystkim kredyty mieszkaniowe, budowlane, konsolidacyjne, refinansowe, a także pożyczki hipoteczne.

Czy usługi Notus Finanse we Wrocławiu są bezpłatne?

TAK, usługi pośrednictwa kredytowego są dla klientów bezpłatne. Polegają one na pomocy w wyborze kredytu hipotecznego na podstawie analizy możliwości finansowych i potrzeb mieszkaniowych klienta. Każdy klient może liczyć na kompleksową pomoc we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup mieszkania, domu lub działki. Praca eksperta kredytowego jest wynagradzana prowizyjnie przez bank. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, a zyskuje możliwość porównania 16 banków w jednym miejscu.

Czy Notus Finanse należy do Związku Firm Pośrednictwa Finansowego?

TAK, Notus Finanse jest firmą zrzeszoną w Związku Firm Pośrednictwa Finansowego. Oznacza to, że eksperci są zobowiązani do przestrzegania zasad etyki, Kanonu Dobrych Praktyk i podlegają nadzorowi specjalnej Komisji. W pracy eksperta kredytowego liczy się rzetelność, uczciwość i transparentność oraz nastawienie na potrzeby klienta.

Skuteczny ekspert kredytowy nie musi się reklamować, wystarczą opinie i rekomendacje zadowolonych klientów. Oddziały Notus Finanse we Wrocławiu posiadają w mapach Google średnią ocenę: 4,8/5 na podstawie 197 opinii. Dotyczą one głównie formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup domu lub mieszkania, czy też badania zdolności kredytowej.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dlaczego warto skorzystać w pomocy eksperta kredytowego Notus Finanse Wrocław?

Ekspert Notus Finanse Wrocław to pośrednik kredytu hipotecznego z wieloletnim doświadczeniem, o którego wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu przekonało się tysiące klientów. Pomoc eksperta jest całkowicie bezpłatna, natomiast zastrzyk wiedzy, jaki otrzymujemy pozwala na racjonalną ocenę kredytów hipotecznych. Nie tylko dowiemy się na co zwrócić uwagę i który kredyt wybrać, ale przede wszystkim:

  • zbadamy zdolność kredytową w 16 bankach w jednym miejscu;
  • uzyskamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie uzyskania kredytu hipotecznego;
  • porównamy nie tylko kredyty w bankach we Wrocławiu, ale także w bankach hipotecznych, wyspecjalizowanych w udzielaniu kredytów hipotecznych;
  • uzyskamy dostęp do wielu wariantów kredytów w różnych opcjach;
  • zyskamy rzetelnego partnera, dbającego o nasze interesy w kontaktach z bankami i który zna nasze możliwości i cele;
  • oszczędzimy czas, nerwy i zdrowie, ograniczając kontakty z wieloma przedstawicielami banków.

Jak najszybciej skontaktować się z ekspertem kredytowym Notus we Wrocławiu?

Najszybciej skontaktować się z przez formularz kontaktowy – ekspert oddzwoni w kilkadziesiąt sekund w dni robocze i umówi termin spotkania. W przypadku drugiego spotkania klient otrzymuje indywidualny nr kontaktowy do eksperta prowadzącego jego sprawę. Formularz kontaktowy ułatwia ekspertowi organizację spotkań. Firma Notus przestrzega RODO oraz prowadzi przejrzystą politykę prywatności.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Expander Wrocław