Adresy ekspertów kredytowych Expander w Warszawie (województwo mazowieckie):

Expander Warszawa - kredyty hipoteczne w Warszawie

Expander Warszawa – hipoteki Śródmieście

ul. Hoża 39/36
00-001 Warszawa

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-18:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander w Warszawie – hipoteki Mokotów

ul. Wołoska 9
02-583 Warszawa

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-20:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander Warszawa – hipoteki Wola

ul. Skierniewicka 10A
01-230 Warszawa

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-17:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander w Warszawie – hipoteki Targówek

ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 10:00-21:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander Warszawa – hipoteki Śródmieście

Al. Jana Pawła II 80 (budynek Babka Tower, wejście G)
00-175 Warszawa

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 10:00-21:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander w Warszawie – kredyty Ochota

Al. Jerozolimskie 148
02-326 Warszawa

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 10:00-18:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander Warszawa – hipoteki Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 126
01-466 Warszawa

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-20:00
sobota: 10:00-15:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander w Warszawie – hipoteki Ursynów

ul. Kabacki Dukt 14/U3
02-798 Warszawa

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-20:00
sobota: 10:00-15:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander Warszawa – hipoteki Wola

ul. Prosta 70
00-838 Warszawa

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-20:00

UMÓW SPOTKANIE

Ekspert kredytowy w Warszawie – na czym polega jego praca?

Praca eksperta kredytowego w Warszawie polega na pomocy klientom w realizacji ich celów mieszkaniowych na podstawie analizy potrzeb i możliwości finansowych. Ekspert kredytowy pomaga w porównaniu kredytów hipotecznych, wskazuje na co zwrócić uwagę i wyjaśnia różnice w ofertach poszczególnych banków mających oddziały w Warszawie. Praca eksperta kredytowego jest niezwykle odpowiedzialna, gdyż to od jego kompetencji zależy, czy klient poprawnie złoży wniosek o kredyt hipoteczny.

Czy Expander w Warszawie to bezpłatny doradca kredytowy?

Expander Advisors z siedzibą w Warszawie świadczy bezpłatne usługi jako ekspert kredytowy – pośrednik kredytu hipotecznego i ekspert finansowy. Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym z 2017 roku nie może świadczyć usług jako niezależny doradca kredytowy, gdyż pośredniczy w zawieraniu umowy między klientem i bankiem. Z tego tytułu każdemu ekspertowi przysługuje wynagrodzenie prowizyjne od banku. W myśl ustawy różnica między doradcą kredytowym, a ekspertem polega na tym, że doradca powinien być wynagradzany jest przez klienta, a ekspert przez bank. Potocznie jednak eksperci są nazywani doradcami, gdyż rola jaką pełnią to nie tylko pośredniczenie, ale doradzanie np. jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny w Warszawie.

Ile banków w ofercie posiada Expander Warszawa?

Expander Warszawa posiada w ofercie 12 banków udzielających kredytów hipotecznych (PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, Santander Bank Polska, BNP Paribas, Pekao SA, Bank Millennium, Bank BPS, BOŚ, mBank, Bank Pocztowy, Citi Handlowy, Alior Bank).

Oferty kredytów hipotecznych dostępne są w różnych wariantach. Rola eksperta kredytowego polega na wskazaniu najlepszej dostępnej opcji dla klienta w danej chwili, przy uwzględnieniu w symulacji zmian jakie mogą nastąpić na rynku (np. podwyżka stóp procentowych). Klient ma do wyboru kredyt hipoteczny w ratach równych lub malejących, ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem, z krótkim lub dłuższym okresem umowy, z wymaganym wkładem własnym na poziomie 10, 15, 20, 25%. Decyzja musi być podjęta w oparciu o zebrane dane, bez presji i zawsze z korzyścią dla klienta.

UMÓW SPOTKANIE

Ekspert kredytowy Expander Warszawa – czy warto skorzystać?

Odpowiedź może być tylko jedna: TAK! Każdy ekspert posiada wieloletnie doświadczenie w finansach. Według wizytówek dostępnych online średni staż pracy ekspertów to 10 lat, a z doświadczeniem zdobytym w innych renomowanych instytucjach finansowych to często 20 lat.

Większość ekspertów kredytowych i finansowych w Warszawie dysponuje nowoczesnymi narzędziami do porównań kredytów hipotecznych. Ponadto znają oni procedury w lokalnych bankach, posiadają wiedzę, umiejętności i doświadczenie pozwalające ocenić, który kredyt hipoteczny jest najkorzystniejszy w maju 2022, uwzględniając potrzeby i możliwości finansowe klienta.

Jednak najważniejsze jest to, że za poradę nie trzeba płacić. Pomoc eksperta kredytowego nie kosztuje nic. Ekspert kredytowy Expander Warszawa nie pobiera opłat. Jeżeli ktoś kiedyś powie, że musiał zapłacić za poradę eksperta kredytowego w Warszawie, to najprawdopodobniej skorzystał z usługi doradcy kredytowego (różnicę wyjaśniliśmy w drugim akapicie).

Czy porada eksperta Expander Warszawa może odbyć się online?

TAK! Porada eksperta Expander może odbyć się online podczas wideorozmowy. Jest to taka sama usługa jak podczas wizyty w oddziale. Ekspert przeprowadzi ankietę wstępną, zbada zdolność kredytową i zaproponuje optymalne rozwiązanie, całkowicie bezpłatnie.

UMÓW SPOTKANIE

O co zapytać eksperta kredytowego podczas spotkania?

Przede wszystkim warto zapytać o realną zdolność kredytową na podstawie uzyskiwanych dochodów z umowy o pracę, kontraktów, działalności gospodarczej (warto przygotować dokumenty potwierdzające stałe, udokumentowane dochody). Aby ekspert mógł zaproponować odpowiednie rozwiązanie, musi poznać klienta, więc to on przede wszystkim będzie zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na całkowity koszt kredytu hipotecznego, gdyż nie zawsze niższa rata, to tańszy kredyt.

Opinie o Expander Advisors Warszawa

Opinie o ekspertach Expander Warszawa są w przeważającej większości pozytywne. W mapach Google oddziały ekspertów finansowych w Warszawie posiadają średnią ocenę 4,9/5 na podstawie kilkuset opinii. Należy podkreślić, że w opublikowanym przez Związek Pośredników raporcie za II kw. 2021 r. (źródło) Expander jest liderem pod względem wartości sprzedanych kredytów, co świadczy od dużym zaufaniu klientów i bardzo wysokiej skuteczności ekspertów (drugie miejsce zajął Notus Finanse, a trzecie Open Finance).

Na stronie Expander Advisors Warszawa znaleźć można także oferty nieruchomości, w tym nowe inwestycje mieszkaniowe renomowanych deweloperów z Warszawy – mieszkania, domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Expander Warszawa jako ekspert kredytowy nr 1 zapewnia bezpłatną pomoc w finansowaniu nieruchomości z rynku pierwotnego.

Obszar działania: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Open Finance Warszawa
Notus Finanse Warszawa