Adresy ekspertów kredytowych Expander w Gdańsku (województwo pomorskie):

Expander Gdańsk - kredyty hipoteczne w Gdańsku

Expander Gdańsk – oddział nr 1

ul. Dmowskiego 13 (ekspert kredytowy)
80-243 Gdańsk

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander w Gdańsku – oddział nr 2

al. Grunwaldzka 100 (kredyty hipoteczne)
80-244 Gdańsk

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander Gdańsk – oddział nr 3

ul. A. Słonimskiego 5/64 (kredyty mieszkaniowe)
80-280 Gdańsk

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-20:00
sobota:10:00-16:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander Gdańsk to pośrednik kredytowy (dawniej niezależny doradca kredytowy), który posiada w portfolio 12 banków oferujących kredyty hipoteczne. Usługi Expander są bezpłatne i obejmują następujące obszary:

 • analiza finansów osobistych,
 • badanie zdolności kredytowej,
 • porównanie kredytów hipotecznych,
 • symulacja kredytu hipotecznego ze stałą i zmienną stopą procentową,
 • wybór najlepszego kredytu na zakup mieszkania, domu lub działki,
 • pomoc w skompletowaniu dokumentów wymaganych przez bank,
 • pomoc w wypełnieniu wniosku kredytowego do jednego z 12 banków.

Czy usługi eksperta kredytowego Expander są bezpłatne?

Tak, usługi pośredników kredytu hipotecznego Expander Gdańsk są bezpłatne i obejmują wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu na zakup mieszkania, domu, apartamentu lub działki. Klient nie tylko oszczędza czas na indywidualne symulacje bezpośrednio w bankach, ale ogranicza stres związany z wieloma spotkaniami z przedstawicielami banków.

Należy pamiętać, że ograniczenie kontaktów do minimum jest zalecane ze względu na podwyższone ryzyko zakażenia wirusami w okresie jesiennym. Ponadto klienci Expander mogą liczyć na wsparcie eksperta na każdym etapie procesowania kredytu hipotecznego.

Broker kredytowy Expander Gdańsk to nie tylko kredyty hipoteczne, ale także nieruchomości. Co pewien czas organizowane są akcje specjalne, dzięki którym klienci mogą uzyskać zniżki, rabaty i inne benefity obniżające koszty wykończenia nowego mieszkania od dewelopera.

UMÓW SPOTKANIE

Ekspert kredytowy Gdańsk – jakie banki w ofercie?

Ekspert kredytowy Expander Gdańsk posiada dostęp do aktualnych ofert kredytów hipotecznych w 12 bankach (Alior Bank, BOŚ Bank, Pekao SA, Pekao Bank Hipoteczny, Bank Pocztowy, PKO BP, BNP Paribas, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millennium, Citi Handlowy). Ponadto analiza przeprowadzona przez specjalistów Expander jest kompletna i obejmuje różne warianty kredytów, m. in.:

 • kredyt na zakup mieszkania ze stałą lub zmienną stopą procentową,
 • kredyty na zakup domu w ratach równych lub malejących,
 • kredyt na budowę domu ekologicznego z dopłatami rządowymi do fotowoltaiki,
 • kredyty refinansowe, konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne.

Jak skontaktować się z ekspertem Expander w Gdańsku?

Expander umożliwia kilka opcji kontaktu – telefon, wideorozmowa, livechat, jednak najbardziej sprawdzoną metodą jest formularz kontaktowy. Ekspert oddzwoni w ciągu kilkudziesięciu sekund i umówi termin spotkania.

Czy Expander Gdańsk to doradca kredytowy?

Expander Gdańsk to ekspert kredytowy – pośrednik kredytu hipotecznego w Gdańsku. Różnica między ekspertem kredytowym a doradcą kredytowym została uregulowana ustawą z dnia 23. marca 2017 roku. Doradca kredytowy to osoba niezależna, która nie jest powiązana z żadną instytucją finansową. Usługi doradców kredytowych są płatne, natomiast ekspertów kredytowych bezpłatne. Potocznie eksperci kredytowi nazywają siebie doradcami finansowymi lub kredytowymi, gdyż wykonują podobną pracę.

Ekspert kredytowy jako pośrednik jest wynagradzany przez bank, dlatego klient nie ponosi opłat za jego usługi. Nie należy się obawiać, że ekspert kredytowy będzie polecał wyłącznie te banki, które oferują najwyższe prowizje. Firmy pośrednictwa finansowego w Gdańsku wypracowały przejrzyste procedury, dzięki którym klient otrzymuje najlepszą ofertę kredytu hipotecznego spełniającą jego oczekiwania i dostosowaną do możliwości finansowych.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z ekspertem Expander?

Na pierwszym spotkaniu z ekspertem kredytowym Expander badana jest zdolność kredytowa. Ekspert będzie potrzebował kwoty miesięcznego dochodu netto, koszty utrzymania gospodarstwa domowego, wysokości miesięcznych zobowiązań, szacowanej kwoty wkładu własnego. Dobrze jest mieć przy sobie aktualną umowę o pracę i PIT za zeszły rok. W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej PIT za ostatni rozliczony rok, aktualny wyciąg z KPiR i za rok poprzedni + ostatni rozliczony miesiąc.

UMÓW SPOTKANIE

Expander Gdańsk – opinie o ekspercie kredytowym

Według Google Maps Expander w Gdańsku posiada 81 opinii ze średnią ocen 4,9/5.

Zapraszamy do oddziału Expander w Gdańsku – 3 oddziały na badanie zdolności kredytowej i porównanie kredytów hipotecznych na maj 2022.

Obszar działania:

Aniołki – dzielnica administracyjna w Gdańsku położona na północ od Śródmieścia miasta.
Brętowo – dzielnica Gdańska położona w zachodniej części miasta, na skraju Lasów Oliwskich, nad potokiem Strzyża.
Brzeźno – nadmorska dzielnica administracyjna w Gdańsku, położona w północnej części miasta, z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi.
Chełm – dzielnica Gdańska znajdująca się historycznie na miejscu Starej Wsi, do 2010 wchodząca w skład dzielnicy Chełm i Gdańsk Południe.
Jasień – dzielnica administracyjna w Gdańsku położona w południowo-zachodniej części miasta.
Kokoszki – dzielnica administracyjna w Gdańsku, położona na zachodzie miasta. Ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy.
Krakowiec-Górki Zachodnie – dzielnica administracyjna Gdańska, położone we wschodniej części miasta, na wschodzie Wyspy Portowej. Otoczone od północy wodami Zatoki Gdańskiej, od wschodu Wisły Śmiałej i od południa Martwą Wisłą.
Letnica – dzielnica administracyjna Gdańska o charakterze mieszkaniowo-przemysłowym, położona w północnej części miasta nad Martwą Wisłą.
Matarnia – dzielnica administracyjna Gdańska, położona w zachodniej części miasta.
Młyniska – dzielnica przemysłowo-mieszkaniowa Gdańska, położona w centralnej części miasta, nad Martwą Wisłą.
Nowy Port – dzielnica Gdańska położona przy ujściu Martwej Wisły. Graniczy od zachodu z Brzeźnem, od południa z Letnicą, a przez Martwą Wisłę z Przeróbką. Dzielnica ma charakter mieszkaniowo-portowy, dawniej mieszkaniowo-portowo-przemysłowy.
Oliwa – dzielnica Gdańska, graniczy od północy z Sopotem.
Olszynka – dzielnica administracyjna Gdańska położona w południowo-wschodniej części miasta.
Orunia Górna-Gdańsk Południe – dzielnica administracyjna Gdańska, położona w południowej części miasta.
Orunia-Św. Wojciech-Lipce – dzielnica administracyjna Gdańska, położona w południowej części miasta. Ma charakter mieszkaniowo-przemysłowo-rolniczy.
Osowa – dzielnica w Gdańsku, położona w północno-zachodniej części miasta. Obecnie jest jedną z najludniejszych, a także jedną z najmłodszych pod względem średniego wieku mieszkańców dzielnic Gdańska. Średnia wieku mieszkańców dzielnicy Osowa to 39 lat i stanowi czwarty najniższy, po dzielnicach Jasień (33), Ujeścisko (35) i Kokoszki (37), wynik w mieście.
Piecki-Migowo – dzielnica Gdańska niekiedy potocznie nazywana Moreną od nazwy spółdzielni mieszkaniowej w dzielnicy LWSM Morena.
Przeróbka – dzielnica administracyjna w Gdańsku o charakterze przemysłowo-mieszkaniowym, położona w północno-wschodniej części miasta na Wyspie Portowej.
Przymorze Małe – dzielnica administracyjna Gdańska położona w północnej części miasta.
Przymorze Wielkie – nadmorska dzielnica Gdańska położona w północnej części miasta.
Rudniki – dzielnica administracyjna Gdańska, położona we wschodniej części miasta, nad Martwą Wisłą. Ma charakter przemysłowo-mieszkaniowy. Rada dzielnicy ma swoją siedzibę w hotelu Długie Ogrody.
Siedlce − dzielnica administracyjna i mieszkaniowa Gdańska położona na zachód od Śródmieścia, wzdłuż drogi w kierunku Kartuz.
Stogi – dzielnica administracyjna Gdańska, we wschodniej części miasta, położona na Wyspie Portowej, z letnim kąpieliskiem morskim.
Strzyża – jedna z dzielnic Gdańska, położona przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta.
Suchanino – część miasta Gdańska, a także jego mieszkaniowa i administracyjna dzielnica, położona na zachód od Śródmieścia.
Śródmieście – dzielnica Gdańska pełniąca funkcje reprezentacyjne i administracyjne.
Ujeścisko-Łostowice – dzielnica Gdańska położona w południowej części miasta, zamieszkana przez 26 476 mieszkańców, ustanowiona w 2011 roku w wyniku podziału dzielnicy Gdańsk-Południe.
VII Dwór – jedna z trzydziestu pięciu jednostek pomocniczych (dzielnic) Gdańska, położona na wzniesieniu, na skraju Lasów Oliwskich. Graniczy od wschodu z dzielnicą Strzyża, od południa z Wrzeszczem Górnym i Brętowem, od zachodu i północy otoczona jest dzielnicą Oliwa.
Wrzeszcz Dolny – dzielnica Gdańska położona w północno-środkowej części miasta nad Strzyżą. Jest to północno-wschodnia część Wrzeszcza.
Wrzeszcz Górny – dzielnica Gdańska położona w północno-środkowej części miasta. Jest to południowo-zachodnia część Wrzeszcza.
Wyspa Sobieszewska – największa pod względem powierzchni i zarazem najbardziej wysunięta na wschód dzielnica Gdańska położona na wyspie o tej samej nazwie w ujściu Wisły.
Wzgórze Mickiewicza – dzielnica administracyjna Gdańska położona w środkowo-zachodniej części miasta.
Zaspa-Młyniec – dzielnica administracyjna Gdańska, położona w północnej części miasta, pomiędzy Dolnym Wrzeszczem, Przymorzem Małym i Strzyżą. Zaspa-Młyniec graniczy również z drugą częścią Zaspy – Rozstajami.
Zaspa-Rozstaje – dzielnica administracyjna Gdańska, położona w północnej części miasta.
Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia – dzielnica administracyjna Gdańska położona nad Zatoką Gdańską.

źródło: pl.wikipedia.org

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Open Finance Gdańsk
Notus Finanse Gdańsk