Adresy ekspertów kredytowych Notus w Łodzi:

Ekspert kredytowy Łódź - Notus Finanse

Notus Finanse Łódź – oddział nr 1

ul. Radwańska 26 (ekspert kredytowy)
90-541 Łódź

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Notus Finanse w Łodzi – oddział nr 2

ul. Piotrkowska 216 (kredyty hipoteczne)
90-369 Łódź

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Notus Finanse Łódź – czym się zajmuje?

Notus Finanse oddział w Łodzi (ul. Radwańska 26 i ul. Piotrkowska 216) zajmuje się pośrednictwem kredytowym. Według ostatniego raportu Związku Pośredników (2021) firma uplasowała się na drugim miejscu pod względem wartości wypłaconych kredytów (1. miejsce – Expander Advisors, 3. Miejsce – Open Finance).

W ofercie Notus Finanse Łódź można znaleźć przede wszystkim kredyty mieszkaniowe, budowlane, konsolidacyjne, refinansowe, a także pożyczki hipoteczne.

Czy usługi Notus Finanse w Łodzi są bezpłatne?

TAK, usługi pośrednictwa kredytowego są dla klientów bezpłatne. Polegają one na pomocy w wyborze kredytu hipotecznego na podstawie analizy możliwości finansowych i potrzeb mieszkaniowych klienta. Każdy klient może liczyć na kompleksową pomoc we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup mieszkania, domu lub działki. Praca eksperta kredytowego jest wynagradzana prowizyjnie przez bank. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, a zyskuje możliwość porównania 16 banków w jednym miejscu.

Czy Notus Finanse należy do Związku Firm Pośrednictwa Finansowego?

TAK, Notus Finanse jest firmą zrzeszoną w Związku Firm Pośrednictwa Finansowego. Oznacza to, że eksperci są zobowiązani do przestrzegania zasad etyki, Kanonu Dobrych Praktyk i podlegają nadzorowi specjalnej Komisji. W pracy eksperta kredytowego liczy się rzetelność, uczciwość i transparentność oraz nastawienie na potrzeby klienta.

Skuteczny ekspert kredytowy nie musi się reklamować, wystarczą opinie i rekomendacje zadowolonych klientów. Oddział Notus Finanse w Łodzi, ul. Piotrowska posiada średnią ocenę: 5/5 w mapach Google, na podstawie 9 opinii. Natomiast oddział Notus, ul. Radwańska 26 posiada 26 opinii ze średnią oceną 4,2/5. Dotyczą one głównie formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup domu lub mieszkania, czy też badania zdolności kredytowej.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dlaczego warto skorzystać w pomocy eksperta kredytowego Notus Finanse Łódź?

Ekspert Notus Finanse Łódź to pośrednik kredytu hipotecznego z wieloletnim doświadczeniem, o którego wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu przekonało się tysiące klientów. Pomoc eksperta jest całkowicie bezpłatna, natomiast zastrzyk wiedzy, jaki otrzymujemy pozwala na racjonalną ocenę kredytów hipotecznych. Nie tylko dowiemy się na co zwrócić uwagę i który kredyt wybrać, ale przede wszystkim:

  • zbadamy zdolność kredytową w 16 bankach w jednym miejscu;
  • uzyskamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie uzyskania kredytu hipotecznego;
  • porównamy nie tylko kredyty w bankach w Łodzi, ale także w bankach hipotecznych, wyspecjalizowanych w udzielaniu kredytów hipotecznych;
  • uzyskamy dostęp do wielu wariantów kredytów w różnych opcjach;
  • zyskamy rzetelnego partnera, dbającego o nasze interesy w kontaktach z bankami i który zna nasze możliwości i cele;
  • oszczędzimy czas, nerwy i zdrowie, ograniczając kontakty z wieloma przedstawicielami banków.

Jak najszybciej skontaktować się z ekspertem kredytowym Notus w Łodzi?

Najszybciej skontaktować się z przez formularz kontaktowy – ekspert oddzwoni w kilkadziesiąt sekund w dni robocze i umówi termin spotkania. W przypadku drugiego spotkania klient otrzymuje indywidualny nr kontaktowy do eksperta prowadzącego jego sprawę. Formularz kontaktowy ułatwia ekspertowi organizację spotkań. Firma Notus przestrzega RODO oraz prowadzi przejrzystą politykę prywatności.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Expander Łódź