Adresy ekspertów kredytowych Expander w Piotrkowie Trybunalskim (województwo łódzkie):

Expander Piotrków Trybunalski - kredyt hipoteczny

Expander – oddział w Piotrkowie Trybunalskim
ul. Słowackiego 87/89
97-300 Piotrków Trybunalski

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

ZAPYTAJ O KREDYT

Ekspert kredytowy w Piotrkowie Trybunalskim – na czym polega jego praca?

Praca eksperta kredytowego w Piotrkowie Trybunalskim polega na pomocy klientom w realizacji ich celów mieszkaniowych na podstawie analizy potrzeb i możliwości finansowych. Ekspert kredytowy pomaga w porównaniu kredytów hipotecznych, wskazuje na co zwrócić uwagę i wyjaśnia różnice w ofertach poszczególnych banków mających oddziały w Piotrkowie Trybunalskim. Praca eksperta kredytowego jest niezwykle odpowiedzialna, gdyż to od jego kompetencji zależy, czy klient poprawnie złoży wniosek o kredyt hipoteczny.

Czy Expander w Piotrkowie Trybunalskim to bezpłatny doradca kredytowy?

Expander Advisors z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim świadczy bezpłatne usługi jako ekspert kredytowy – pośrednik kredytu hipotecznego i ekspert finansowy. Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym z 2017 roku nie może świadczyć usług jako niezależny doradca kredytowy, gdyż pośredniczy w zawieraniu umowy między klientem i bankiem. Z tego tytułu każdemu ekspertowi przysługuje wynagrodzenie prowizyjne od banku. W myśl ustawy różnica między doradcą kredytowym, a ekspertem polega na tym, że doradca powinien być wynagradzany jest przez klienta, a ekspert przez bank. Potocznie jednak eksperci są nazywani doradcami, gdyż rola jaką pełnią to nie tylko pośredniczenie, ale doradzanie np. jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny w Piotrkowie Trybunalskim.

Ile banków w ofercie posiada Expander Piotrków Trybunalski?

Expander Piotrków Trybunalski posiada w ofercie 12 banków udzielających kredytów hipotecznych (PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, Santander Bank Polska, BNP Paribas, Pekao SA, Bank Millennium, Bank BPS, BOŚ, mBank, Bank Pocztowy, Citi Handlowy, Alior Bank).

Oferty kredytów hipotecznych dostępne są w różnych wariantach. Rola eksperta kredytowego polega na wskazaniu najlepszej dostępnej opcji dla klienta w danej chwili, przy uwzględnieniu w symulacji zmian jakie mogą nastąpić na rynku (np. podwyżka stóp procentowych). Klient ma do wyboru kredyt hipoteczny w ratach równych lub malejących, ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem, z krótkim lub dłuższym okresem umowy, z wymaganym wkładem własnym na poziomie 10, 15, 20, 25%. Decyzja musi być podjęta w oparciu o zebrane dane, bez presji i zawsze z korzyścią dla klienta.

ZAPYTAJ O KREDYT

Ekspert kredytowy Expander Piotrków Trybunalski – czy warto skorzystać?

Odpowiedź może być tylko jedna: TAK! Każdy ekspert posiada wieloletnie doświadczenie w finansach. Według wizytówek dostępnych online średni staż pracy ekspertów to 10 lat, a z doświadczeniem zdobytym w innych renomowanych instytucjach finansowych to często 20 lat.

Większość ekspertów kredytowych i finansowych w Piotrkowie Trybunalskim dysponuje nowoczesnymi narzędziami do porównań kredytów hipotecznych. Ponadto znają oni procedury w lokalnych bankach, posiadają wiedzę, umiejętności i doświadczenie pozwalające ocenić, który kredyt hipoteczny jest najkorzystniejszy w lutym 2024, uwzględniając potrzeby i możliwości finansowe klienta.

Jednak najważniejsze jest to, że za poradę nie trzeba płacić. Pomoc eksperta kredytowego nie kosztuje nic. Ekspert kredytowy Expander Piotrków Trybunalski nie pobiera opłat. Jeżeli ktoś kiedyś powie, że musiał zapłacić za poradę eksperta kredytowego w Piotrkowie Trybunalskim, to najprawdopodobniej skorzystał z usługi doradcy kredytowego (różnicę wyjaśniliśmy w drugim akapicie).

Czy porada eksperta Expander Piotrków Trybunalski może odbyć się online?

TAK! Porada eksperta Expander może odbyć się online podczas wideorozmowy. Jest to taka sama usługa jak podczas wizyty w oddziale. Ekspert przeprowadzi ankietę wstępną, zbada zdolność kredytową i zaproponuje optymalne rozwiązanie, całkowicie bezpłatnie.

ZAPYTAJ O KREDYT

O co zapytać eksperta kredytowego podczas spotkania?

Przede wszystkim warto zapytać o realną zdolność kredytową na podstawie uzyskiwanych dochodów z umowy o pracę, kontraktów, działalności gospodarczej (warto przygotować dokumenty potwierdzające stałe, udokumentowane dochody). Aby ekspert mógł zaproponować odpowiednie rozwiązanie, musi poznać klienta, więc to on przede wszystkim będzie zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na całkowity koszt kredytu hipotecznego, gdyż nie zawsze niższa rata, to tańszy kredyt.

Opinie o Expander Advisors Piotrków Trybunalski

Opinie o ekspertach Expander Piotrków Trybunalski są w przeważającej większości pozytywne. W mapach Google oddział ekspertów kredytowych w Piotrkowie Trybunalskim posiada średnią ocenę 5/5 na podstawie 25 opinii. Należy podkreślić, że w opublikowanym przez Związek Pośredników raporcie za II kw. 2021 r. (źródło) Expander jest liderem pod względem wartości sprzedanych kredytów, co świadczy od dużym zaufaniu klientów i bardzo wysokiej skuteczności ekspertów (drugie miejsce zajął Notus Finanse, a trzecie Lendi).

Na stronie Expander Advisors Piotrków Trybunalski znaleźć można także oferty nieruchomości, w tym nowe inwestycje mieszkaniowe renomowanych deweloperów z Piotrkowa Trybunalskiego – mieszkania, domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Expander Piotrków Trybunalski jako ekspert kredytowy nr 1 zapewnia bezpłatną pomoc w finansowaniu nieruchomości z rynku pierwotnego.

Obszar działania: Osiedle 35-lecia, Bugaj, Byki, Centrum, Jeziorna, Osiedle Mickiewicza, Meszcze, Osiedle Piastowskie, Osiedle Południe, Osiedle Przyszłość, Osiedle Słowackiego Północ, Osiedle Sulejowska, Stare Miasto, Osiedle Wysoka Łódzka, Osiedle Wyzwolenia, Wierzeje, Osiedle Wronia, Osiedle Żwirki