Adresy ekspertów kredytowych Expander w Kaliszu (województwo wielkopolskie):

Expander Kalisz - kredyty hipoteczne w Kaliszu

Expander Kalisz – kontakt, telefon, godziny otwarcia

ul. Sukiennicza 5A (ekspert kredytowy)
62-800 Kalisz

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

UMÓW SPOTKANIE

Expander Kalisz to pośrednik kredytowy (dawniej niezależny doradca kredytowy), który posiada w portfolio 12 banków oferujących kredyty hipoteczne. Usługi Expander są bezpłatne i obejmują następujące obszary:

 • analiza finansów osobistych,
 • badanie zdolności kredytowej,
 • porównanie kredytów hipotecznych,
 • symulacja kredytu hipotecznego ze stałą i zmienną stopą procentową,
 • wybór najlepszego kredytu na zakup mieszkania, domu lub działki,
 • pomoc w skompletowaniu dokumentów wymaganych przez bank,
 • pomoc w wypełnieniu wniosku kredytowego do jednego z 12 banków.

Czy usługi eksperta kredytowego Expander są bezpłatne?

Tak, usługi pośredników kredytu hipotecznego Expander Kalisz są bezpłatne i obejmują wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu na zakup mieszkania, domu, apartamentu lub działki. Klient nie tylko oszczędza czas na indywidualne symulacje bezpośrednio w bankach, ale ogranicza stres związany z wieloma spotkaniami z przedstawicielami banków.

Należy pamiętać, że ograniczenie kontaktów do minimum jest zalecane ze względu na podwyższone ryzyko zakażenia wirusami w okresie jesiennym. Ponadto klienci Expander mogą liczyć na wsparcie eksperta na każdym etapie procesowania kredytu hipotecznego.

Broker kredytowy Expander Kalisz to nie tylko kredyty hipoteczne, ale także nieruchomości. Co pewien czas organizowane są akcje specjalne, dzięki którym klienci mogą uzyskać zniżki, rabaty i inne benefity obniżające koszty wykończenia nowego mieszkania od dewelopera.

UMÓW SPOTKANIE

Ekspert kredytowy Kalisz – jakie banki w ofercie?

Ekspert kredytowy Expander Kalisz posiada dostęp do aktualnych ofert kredytów hipotecznych w 12 bankach (Alior Bank, BOŚ Bank, Pekao SA, Pekao Bank Hipoteczny, Bank Pocztowy, PKO BP, BNP Paribas, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millennium, Citi Handlowy). Ponadto analiza przeprowadzona przez specjalistów Expander jest kompletna i obejmuje różne warianty kredytów, m. in.:

 • kredyt na zakup mieszkania ze stałą lub zmienną stopą procentową,
 • kredyty na zakup domu w ratach równych lub malejących,
 • kredyt na budowę domu ekologicznego z dopłatami rządowymi do fotowoltaiki,
 • kredyty refinansowe, konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne.

Jak skontaktować się z ekspertem Expander w Kaliszu?

Expander umożliwia kilka opcji kontaktu – telefon, wideorozmowa, livechat, jednak najbardziej sprawdzoną metodą jest formularz kontaktowy. Ekspert oddzwoni w ciągu kilkudziesięciu sekund i umówi termin spotkania.

Czy Expander Kalisz to doradca kredytowy?

Expander Kalisz to ekspert kredytowy – pośrednik kredytu hipotecznego w Kaliszu. Różnica między ekspertem kredytowym a doradcą kredytowym została uregulowana ustawą z dnia 23. marca 2017 roku. Doradca kredytowy to osoba niezależna, która nie jest powiązana z żadną instytucją finansową. Usługi doradców kredytowych są płatne, natomiast ekspertów kredytowych bezpłatne.

Ekspert kredytowy jako pośrednik jest wynagradzany przez bank, dlatego klient nie ponosi opłat za jego usługi. Nie należy się obawiać, że ekspert kredytowy będzie polecał wyłącznie te banki, które oferują najwyższe prowizje. Firmy pośrednictwa finansowego w Kaliszu wypracowały przejrzyste procedury, dzięki którym klient otrzymuje najlepszą ofertę kredytu hipotecznego spełniającą jego oczekiwania i dostosowaną do możliwości finansowych.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z ekspertem Expander?

Na pierwszym spotkaniu z ekspertem kredytowym Expander badana jest zdolność kredytowa. Ekspert będzie potrzebował kwoty miesięcznego dochodu netto, koszty utrzymania gospodarstwa domowego, wysokości miesięcznych zobowiązań, szacowanej kwoty wkładu własnego. Dobrze jest mieć przy sobie aktualną umowę o pracę i PIT za zeszły rok. W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej PIT za ostatni rozliczony rok, aktualny wyciąg z KPiR i za rok poprzedni + ostatni rozliczony miesiąc.

UMÓW SPOTKANIE

Expander Kalisz – opinie o ekspercie kredytowym

Według Google Maps Expander w Kaliszu posiada 161 opinii ze średnią ocen 5/5.

Zapraszamy do oddziału Expander w Kaliszu, ul. Sukiennicza 5A na badanie zdolności kredytowej i porównanie kredytów hipotecznych na maj 2022.

Obszar działania: Chmielnik, Czaszki, Dobro, Dobrzec, Huby Tynieckie, Kaliniec, Korczak, Lis, Majków, Nosków, Ogrody, Osiedle Adama Asnyka, Piekart, Piskorzewie, Piwonice, Rajsków, Rogatka, Rypinek, Serbinów, Stare Miasto, Sulisławice, Szczypiorno, Śródmieście, Tyniec, Warszawskie Przedmieście, Widok, Winiary, Wrocławskie Przedmieście, Zagorzynek, Zawodzie.

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Notus Finanse Kalisz