Adresy ekspertów kredytowych Notus w Białymstoku:

Notus Finanse Białystok Ekspert Kredytowy

Notus Finanse – oddział w Białymstoku
ul. Henryka Sienkiewicza 1/2
15-092 Białystok

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-19:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Notus Finanse Białystok – informacje o firmie

Notus Finanse oddział w Białymstoku to ekspert kredytowy specjalizujący się w pośrednictwie kredytów hipotecznych. Firma jest obecna na rynku od 2004 roku, przez długi czas działała pod nazwami Dom Kredytowy Notus oraz Notus Doradcy Finansowi. Obecnie jest drugą co do wielkości firmą pośrednictwa kredytowego w Polsce (pierwsze miejsce przypadło Expander Advisors, trzecie Lendi).

Na czym zarabia Notus Finanse w Białymstoku?

Notus Finanse zarabia głównie na sprzedaży kredytów hipotecznych (mieszkaniowych, refinansowych, konsolidacyjnych, pożyczek zabezpieczonych hipoteką). Eksperci Notus Finanse są najmocniejszym ogniwem firmy i potocznie są nazywani przez klientów doradcami od kredytów hipotecznych. W myśl ustawy o kredycie hipotecznym nie mogą sami tej nazwy używać oficjalnie, gdyż są wynagradzani prowizyjnie przez banki.

Czy usługi ekspertów Notus Finanse są bezpłatne?

TAK, usługi ekspertów z oddziału Notus Finanse w Białymstoku są bezpłatne dla klientów indywidualnych. Eksperci są pośrednikami kredytu hipotecznego i są wynagradzani przez banki za pomoc we wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup mieszkania, domu lub działki. Fakt, że Notus Białystok kojarzony jest przede wszystkim z kredytami hipotecznymi bardzo dobrze świadczy o ekspertach. W mapach Google znaleźć można 14 opinii ze średnią 5/5, to świadczy o tym, że dobrze wykonują swoją pracę i cieszą się zaufaniem klientów.

Z jakimi bankami współpracuje Notus Białystok?

Zgodnie z formularzem informacyjnym dla klientów indywidualnych placówka w Białymstoku posiada w ofercie 16 banków. Notus jest umocowany do dokonywania czynności wiązanych z pośrednictwem kredytowym przy zawarciu przez klienta umowy o kredyt hipoteczny z następującymi bankami: Alior Bank, Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Bank BNP Paribas, Bank Ochrony Środowiska, Bank Handlowy w Warszawie, Bank Millennium, Bank Pocztowy, PKO Bank Polski, Bank BPS, Santander Bank Polska, Credit Agricole, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, mBank, ING Bank Śląski, Pekao SA, Pekao Bank Hipoteczny.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Czy Notus Finanse Białystok posiada w ofercie kredyty gotówkowe i firmowe?

TAK, placówka zlokalizowana w Białymstoku posiada w ofercie kredyty gotówkowe oraz kredyty dla firm, a także leasing samochodowy.

Czy Bezpieczny Kredyt 2% jest w ofercie Notus Finanse?

Eksperci Notus Finanse Białystok od zawsze pomagali klientom w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego, również tych na preferencyjnych warunkach. Miało to miejsce w programach „Rodzina na swoim” (RnS) i „Mieszkanie dla młodych” (MDM); podobnie ma to miejsce teraz, gdy ruszył „Bezpieczny Kredyt 2%”. Klienci mogą liczyć na pomoc we wszystkich formalnościach w uzyskaniu kredytu hipotecznego w ramach programu rządowego Pierwsze Mieszkanie.

Zapraszamy do oddziału Notus Finanse Białystok na bezpłatne badanie zdolności kredytowej i pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, apartamentu lub domu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w okolicy:
Ekspert kredytowy Expander w Białymstoku