Adresy ekspertów kredytowych Open Finance w Tomaszowie Mazowieckim:

Ekspert kredytowy Tomaszów Mazowiecki - Open Finance

Open Finance Tomaszów Mazowiecki – kontakt, telefon, godziny otwarcia

ul. POW 17/205A (II piętro)
97-200 Tomaszów Mazowiecki

telefon: 801 600 200

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-18:00

PORÓWNAJ KREDYTY

Open Finance w Tomaszowie Mazowieckim – informacje o firmie

Open Finance należy do „wielkiej trójki” firm pośrednictwa kredytowego w Polsce. Pośrednik działa na rynku od 17 lat, początkowo jako doradca finansowy nr 1, od 2017 jako ekspert kredytowy. Firma posiada 1 oddział zlokalizowany pod adresem: ul. POW 17/205A, 97-200 Tomaszów Mazowiecki oraz dysponuje siecią ekspertów mobilnych (dawniej doradców kredytowych). Open Finance kojarzony jest również ze sloganem „sprawdzony doradca finansowy” (do 2017 roku), obecnie jest przede wszystkim pośrednikiem kredytów hipotecznych.

Co oferuje kredytobiorcom ekspert kredytowy w Tomaszowie Mazowieckim?

Open Finance Tomaszów Mazowiecki oferuje kompleksową pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w jednym z 13 banków (sprawdź listę banków w Tomaszowie Mazowieckim). Atutem firmy są doświadczeni eksperci kredytowi, którzy wiedzę i umiejętności zdobyli w największych instytucjach finansowych. Profesjonalizm, pełne zaangażowanie i rzetelność to najczęściej pojawiające się atuty w opiniach o Open Finance w Tomaszowie Mazowieckim.

W czym może mi pomóc ekspert kredytowy Open Finance?

Każdy klient może liczyć na pomoc przy realizacji celów mieszkaniowych oraz ofertę dopasowaną indywidualnie do możliwości finansowych. Wśród najczęściej pojawiających się usług należy wymienić:

– analiza finansów osobistych i indywidualny dobór kredytu hipotecznego;
– badanie zdolności kredytowej w 13 bankach;
porównanie kredytów hipotecznych w różnych wariantach;
– pomoc w przeniesieniu kredytu do innego banku (kredyt refinansowy);
– pomoc w konsolidacji wielu kredytów w jeden zabezpieczony hipoteką (kredyt konsolidacyjny);
– pomoc w uzyskaniu pożyczki gotówkowej zabezpieczonej hipoteką (pożyczka hipoteczna);
– pomoc wypełnieniu wniosku i skompletowaniu dokumentów do kredytu hipotecznego;
– pomoc w analizie umowy kredytowej i wyjaśnienie wątpliwości;
– dodatkowe usługi związane z kredytem hipotecznym;

Dlaczego usługi Open Finance Tomaszów Mazowiecki są bezpłatne?

Open Finance działa jako pośrednik hipoteczny i jest wynagradzany prowizyjnie przez bank. Oznacza to, że klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z poradą i wszystkimi formalnościami. Standardy i procedury wypracowane przez firmy pośrednictwa kredytowego (również Expander oraz Notus Finanse) zakładają na pierwszym miejscu satysfakcję klienta.

Nie ma obawy, że ekspert będzie kierował się wyłącznie prowizją przy wyborze kredytu hipotecznego. Nie ma takiej możliwości, gdyż transparentność narzędzi, na których opiera swoją pracę, nie pozwala na taką manipulację. Poza tym każda pozytywna rekomendacja klienta stanowi motywację do dalszej pracy i jest podstawą działalności eksperta kredytowego.

Zapraszamy do oddziału Open Finance Tomaszów Mazowiecki, ul. POW 17/205A na bezpłatne badanie zdolności kredytowej i pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na maj 2022.

PORÓWNAJ KREDYTY