Adresy ekspertów kredytowych Notus w Iławie:

Ekspert kredytowy Iława - Notus Finanse

Notus Finanse Iława – kontakt, telefon, godziny otwarcia

ul. Jana III Sobieskiego 1 (ekspert kredytowy)
14-200 Iława

telefon: 603 804 805

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-17:00

UMÓW SPOTKANIE

Notus Finanse Iława – informacje o firmie

Notus Finanse oddział w Iławie to ekspert kredytowy specjalizujący się w pośrednictwie kredytów hipotecznych. Firma jest obecna na rynku od 2004 roku, przez długi czas działała pod nazwami Dom Kredytowy Notus oraz Notus Doradcy Finansowi. Obecnie jest drugą co do wielkości firmą pośrednictwa kredytowego w Polsce (pierwsze miejsce przypadło Expander Advisors, trzecie Open Finance).

Na czym zarabia Notus Finanse w Iławie?

Notus Finanse zarabia głównie na sprzedaży kredytów hipotecznych (mieszkaniowych, refinansowych, konsolidacyjnych, pożyczek zabezpieczonych hipoteką). Eksperci Notus Finanse są najmocniejszym ogniwem firmy i potocznie są nazywani przez klientów doradcami od kredytów hipotecznych. W myśl ustawy o kredycie hipotecznym nie mogą sami tej nazwy używać oficjalnie, gdyż są wynagradzani prowizyjnie przez banki.

Czy usługi ekspertów Notus Finanse są bezpłatne?

TAK, usługi ekspertów z oddziału Notus Finanse w Iławie są bezpłatne dla klientów indywidualnych. Eksperci są pośrednikami kredytu hipotecznego i są wynagradzani przez banki za pomoc we wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup mieszkania, domu lub działki. Fakt, że Notus Iława kojarzony jest przede wszystkim z kredytami hipotecznymi bardzo dobrze świadczy o ekspertach. W mapach Google znaleźć można 14 opinii ze średnią 5/5, to świadczy o tym, że dobrze wykonują swoją pracę i cieszą się zaufaniem klientów.

Z jakimi bankami współpracuje Notus Iława?

Zgodnie z formularzem informacyjnym dla klientów indywidualnych placówka w Iławie posiada w ofercie 16 banków. Notus jest umocowany do dokonywania czynności wiązanych z pośrednictwem kredytowym przy zawarciu przez klienta umowy o kredyt hipoteczny z następującymi bankami: Alior Bank, Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Bank BNP Paribas, Bank Ochrony Środowiska, Bank Handlowy w Warszawie, Bank Millennium, Bank Pocztowy, PKO Bank Polski, Bank BPS, Santander Bank Polska, Credit Agricole, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, mBank, ING Bank Śląski, Pekao SA, Pekao Bank Hipoteczny.

UMÓW SPOTKANIE

Czy Notus Finanse Iława posiada w ofercie kredyty gotówkowe i firmowe?

TAK, placówka zlokalizowana w Iławie posiada w ofercie kredyty gotówkowe oraz kredyty dla firm, a także leasing samochodowy.

Dopłaty do kredytów dla młodych (Nowy Ład) – czy są już w ofercie?

Eksperci Notus Finanse Iława od zawsze pomagali klientom w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego, również z dopłatami na preferencyjnych warunkach. Miało to miejsce w programach „Rodzina na swoim” (RnS) i „Mieszkanie dla młodych” (MDM); podobnie będzie gdy wejdzie w życie „Polski Ład” dla młodych między 20-40 rokiem życia. Klienci będą mogli liczyć na pomoc we wszystkich formalnościach w uzyskaniu kredytu hipotecznego bez wkładu własnego.

Najczęściej zadawane pytania ekspertowym kredytowym w Iławie

  • Ile wynosi moja zdolność kredytowa; żona nie pracuje, mamy 2 dzieci?
  • Czy lepiej wziąć kredyt hipoteczny ze stałą, czy zmienną stopą procentową?
  • W którym banku w Iławie najszybciej uzyskam kredyt hipoteczny?
  • Czy otrzymam lepsze warunki kredytu hipotecznego w banku, w którym mam konto osobiste?
  • Czy opłaca się wnioskować o eko kredyt hipoteczny z dopłatami rządowymi?
  • Który bank oferuje najkorzystniejsze warunki kredytu hipotecznego przy wkładzie własnym 25%?
  • Czy są banki w Iławie, które udzielają kredytu hipotecznego bez wkładu własnego?
  • W ile osób mogę starać się o kredyt hipoteczny na zakup domu w Iławie?
  • Ile czeka się obecnie na pozytywną decyzję o przyznaniu kredytu hipotecznego?

Zapraszamy do oddziału Notus Finanse Iława na bezpłatne badanie zdolności kredytowej i pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, apartamentu lub domu.

UMÓW SPOTKANIE